NEDEN BULGARİSTAN?

SINAV DERDİ YOK!

Türkiye'de herhangi bir liseden mezun olan ve üniversite sınavında istediği başarıyı elde edememiş öğrencilerin, Bulgaristan'da istediği üniversitede eğitim görme fırsatı var. 

  Türkiye'de girdiğiniz üniversite sınavında istediğiniz başarıyı elde edemediyseniz , daha fazla zaman kaybetmeyin ve hayalinizde olan meslekten vazgeçmek zorunda kalmayın.  

  Bulgaristan'da eğitime başvurmak için lise mezunu olmanız ve okumak istediğiniz bölümün karşılığı olan derslerden minimum %62 ortalamaya sahip olmanız yeterlidir. Bulgaristan'da eğitime başlamak için herhangi bir alan ayrımı ve üniversite sınavlarının ( TYT-AYT) puan şartı aranmamaktadır. 

   Dil seviyesi yeterli olmayan öğrenciler için hazırlık sınıfı okuma avantajı vardır. Bir yıllık hazırlık eğitimini başarılı bir şekilde bitirdikten sonra , lisans dönemine başlayabilirsiniz. 

AB MAVİ DİPLOMA FIRSATI!

   Bulgaristan 2007 yılında AB üyesi olmuştur. Bulgaristan'dan mezun olan öğrenciler "Mavi Diploma ( AB diploması ) " sahibi olurlar . Bu diploma sayesinde tüm AB ülkelerinde çalışabilirsiniz.  

   Bulgaristan üniversiteleri aynı zamanda YÖK tarafından tanınmakta olup, YÖK'ün yayınlamış olduğu "DENKLİK VERİLEN ÜNİVERSİTELER" listesinde de yer almaktadır. 

    AVANTAJLARINIZ  

1. SINAVSIZ ÜNİVERSİTE 

2. AB ÜLKESİNDE EĞİTİM  

3. MAVİ DİPLOMA VE BU SAYEDE AB ÜLKELERİNDE ÇALIŞMA HAKKI 

3. HESAPLI EĞİTİM VE HESAPLI YAŞAM 

4. YENİ DİLLER VE YENİ KÜLTÜRLERLE DONANIMLI MEZUNİYET 

BİZ HAZIRIZ YA SİZ?

      En net ve en güncel bilgiler için, sizlerden biri olduğumuz için, tek amacımız başarılı öğrenci yetiştirmek olduğu için, tecrübelerimize güvendiğimiz için ve bugüne kadar güvenilir danışmanlar olmayı başardığımız için, sizin amacınıza saygı ve değer gösterdiğimiz için " her zaman sizlerle olmaya hazırız".

HAKKIMIZDA

Her öğrencinin dilini ve kültürünü bilmediği, yabancı olduğu bir ülkede en büyük ihtiyacı ; kendisine güvenebileceği, her türlü ihtiyacında yanında olabileceği, öğrenciliği tatmış, öğrenci halinden anlayan " güvenilir" danışmanlardır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.                      Design by A.H.C

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma 08:30 - 19:30
Cumartesi 10:00 - 16:00

EMAIL
info@educationbg.com

TELEFON

HASAN AYSOY (Danışman)

(+90) 554 730 89 17

FATMA BİNGÖL (Danışman)

(+90) 534 850 58 57

TOP
Language
× Nasıl yardımcı olabiliriz?