HAKKIMIZDA

AŞAĞI KAYDIRIN VE TAM HİZMET LİSTEMİZİ GÖRÜNTÜLEYİN

HAKKIMIZDA VE FARKIMIZ

   Her öğrencinin dilini ve kültürünü bilmediği, yabancı olduğu bir ülkede en büyük ihtiyacı ; kendisine güvenebileceği, her türlü ihtiyacında yanında olabileceği, öğrenciliği tatmış, öğrenci halinden anlayan " güvenilir" danışmanlardır.

        Öğrencilerimizin ilk günden itibaren her zaman yanlarındayız ! Kayıt bilgisi, kayıt aşaması, ülkeye geliş, konaklama, sosyal ortam, arkadaşlık, kişisel ihtiyaçlar, şehre alışmak, yaşam faaliyetleri ve daha birçok yönden bir aile gibi birlik , beraberlik içinde yaşıyoruz ve her zaman öğrencilerimizle birlikteyiz.

DİĞER DANIŞMANLARDAN FARKIMIZ

  • Bulgaristan'da eğitim gören ve eğitimini tamamlamış, mesleğini icra eden insanlar olarak ( Bulgaristan eğitimini tecrübe etmiş), en doğru ve en güncel bilgilere sahibiz.
  • Uzun yıllardır Bulgaristan'da yaşıyor olmamızın bizlere katmış olduğu " yaşam tecrübesine " sahibiz.
  • Ofislerinde oturup yönlendirme yapan danışmanlara nazaran artılarımız çok fazladır. Herhangi bir durumda, öğrencilerimizle bir kafede toplanarak onların sorunlarını dinlemeye ve sorunlarının çözüm yolunu göstermeye zamanımızı ayırıyoruz.
  • Sizlerin okumak istediği üniversitelerde okuduğumuz için geçeceğiniz her türlü yolu biliyor ve sizlere bu yolda ışık tutuyoruz.
  • Öğrencilerimizin kendisini yalnız hissetmemesi adına ve istedikleri zaman kapılarımızı çalabilmeleri için, evlerimize yakın konaklama fırsatı sunuyor ve onlara komşu oluyoruz.
  • Hangi bölümde okumak isterseniz isteyin, her bölümde okuyan-okumuş ve mezun olmuş arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu sayede o bölüm hakkında hazırlıklı bir şekilde okula başlayacaksınız ve okul döneminde sizlere destek olabilecek, yol gösterecek insanlar olacaktır.
  • Birçok danışmanlık şirketinin bilmediği, biliyor olsalar dahi ilgilenmek istemedikleri, ilgilenmeye tenezzül etmedikleri konularda biz sizlerin yanında olmaya hazırız. Çünkü bizler de sizler gibi öğrencilik hayatı yaşadık ve sizler gibi bu yollardan geçtik. Kendimizi ne kadar düşünüyorsak ve kendimiz için ne kadar doğru kararlar vermeye çalışıyorsak aynı şeyi sizler için de yapacağımıza emin olabilirsiniz.

    -Evinizde tesisat sıkıntısı mı var?

    - İnternetiniz ile ilgili problem mi yaşıyorsunuz ?

    - Derslerinizde yardıma mı ihtiyacınız var ?

    - Hocalarla iletişiminiz nasıl olmalı , nasıl daha iyi bir öğrenci olursunuz ?

Bunların hepsini sadece danışman olarak değil, sizleri bir aile olarak da gördüğümüz için ekibimizin desteği her daim sizlerle olacaktır.

BİZ HAZIRIZ YA SİZ?

      En net ve en güncel bilgiler için, sizlerden biri olduğumuz için, tek amacımız başarılı öğrenci yetiştirmek olduğu için, tecrübelerimize güvendiğimiz için ve bugüne kadar güvenilir danışmanlar olmayı başardığımız için, sizin amacınıza saygı ve değer gösterdiğimiz için " her zaman sizlerle olmaya hazırız".

HAKKIMIZDA

Her öğrencinin dilini ve kültürünü bilmediği, yabancı olduğu bir ülkede en büyük ihtiyacı ; kendisine güvenebileceği, her türlü ihtiyacında yanında olabileceği, öğrenciliği tatmış, öğrenci halinden anlayan " güvenilir" danışmanlardır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2020 Tüm hakları saklıdır.                      Design by A.H.C

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma 08:30 - 19:30
Cumartesi 10:00 - 16:00

EMAIL
info@educationbg.com

TELEFON

HASAN AYSOY (Danışman)

(+90) 554 730 89 17

FATMA  BİNGÖL(Danışman)

(+90) 534 850 58 57

TOP
Language
× Nasıl yardımcı olabiliriz?